Békési FKC
Egyéb hírek
 
NB1/B 2010- 2011

A 2011- 2012- es őszi szezon befejeződött.

 
Menü
 
2010-2011

  

NB1/B  2011- 2012. 13. forduló (őszi végeredmény)
1. Ceglédi KKSE 25 p.
2. Békési FKC 21 p.
3. Dabas-Diego KC 20 p.
4. Törökszentmiklós 18 p.
5. Balmazújváros 17 p.. .....
6. Balassagyarmat 17 p. 
7. Nyíregyházi KSK     12 p.. .. 
8. Eger-Eszterházy 1 GyöngyösGyGBalmazújvárosjhohG    ggg        gYÖNGYÖSI kk Balassagyarmati KSBalassagyarmat gYÖNGYÖSI kk Balassagyarmati KSBalassag8 p.
9. Gyöngyösi KK II. 12 p.
10. CsömörK Primavera MIZSE HajdúböszörményiHajdúböszörményiHajdúböszörményÓzÓzdi KC 10 p.
11. Hajdúböszörmény 9 p. *
12. Mizse KC 5 p.* ***
13. Csömör KSK 4 p.

14. Hajdúnánás 0 p.

 

 
Friss eredmények

Kézilabda: Gyöngyös KK II. - Békési FKC 24 - 28 (14-14)

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Kedvenc oldalaim
 
Békésiek által készített honlapok gyűjteménye.
 
Fórum
Fórumok : Erste Békési FKC : Szurkolók Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
BFKC

2006.11.20. 15:26 -

Aki akar jönni Nyíregyházára, az keresse Balog Istvánt!

[120-101] [100-81] [80-61] [60-41] [40-21] [20-1]

ua Előzmény | 2007.05.04. 08:25 - #60

Legkésőbb szombaton délután mindenkit felhívok a győri út miatt.

sylverwolf Előzmény | 2007.04.27. 16:32 - #59

Nameg rám is! ;)

BFKC Előzmény | 2007.04.27. 15:03 - #58

Mi is beszéltük Pistivel,hogy jó lenne menni,szóval ránk is számíthattok!


ua Előzmény | 2007.04.27. 08:00 - #57

A Győr elleni Győrben május 6-án vasárnap játszunk.Én biztos megyek, autópályán hamar odaérnénk! Az első meccs eredményétől függetlenül kellene szervezni az utat, biztos sokan jönnének.

Aki jönni akar, az jelentkezhet itt, vagy személyesen nálam, illetve Tar Ferinél.

Hajrá Békés!


BFKC Előzmény | 2007.04.26. 14:56 - #56

Szép volt emberek,remélem Győrbe is sokan leszünk!

ua Előzmény | 2007.04.24. 07:38 - #55

Úgy tűnik, hogy az én autóm is megtelt, Ufós nem jön, talán még 1 embernek van hely..

Indulás szerdán fél 2-kor a Sportcsarnok előtt, a kisdobot Árpi hozza, én a nagyot!


BFKC Előzmény | 2007.04.23. 15:22 - #54

Na Árpi autója is megtelt!

ua Előzmény | 2007.04.23. 07:44 - #53

Kezd összeállni a társaság: a Hamzáék, illetve Tar Feri kocsija már megtelt, azon felül jövök én, és Árpi kocsival.

Az alábbi személyekről tudok, akiknek a 2 üresen maradt kocsiba be kellen férnie: Nagy Matyi és felesége, Pisti, Gergely,Niki,Csirke,Árpi, én. Van még 1-2 kérdéses ember, és ha ők jönnek, akkkor megtelünk.

Aki akar még jelentkezni, az kedd délig itt jelezze a neten.

Hajrá Békés!


ua Előzmény | 2007.04.23. 07:39 - #52

Infók: kezd összeállni a battai út: a Hamzáék, illetve a Tar

ua Előzmény | 2007.04.20. 08:30 - #51

A Battai meccsel kapcsolatban szerdán fél 2 körül indulnék a magam részséről a Csari elől!

BFKC Előzmény | 2007.04.19. 16:03 - #50

Hé gyerekek! A társalgó topikba írjatok!!

sylverwolf Előzmény | 2007.04.19. 14:20 - #49

Igen, de mindjárt megtudod, hogy ki vagyok! ;)

Toto Előzmény | 2007.04.19. 09:42 - #48

sylverwolfnak szolt az elozo kerdes!

Toto Előzmény | 2007.04.19. 09:41 - #47

Csak egy kerdes!

iwiw-en ismeroseim kozott vagy?:)


ua Előzmény | 2007.04.19. 07:58 - #46

Kérek mindenkit, aki jönni akar Battára szerdán, hogy vagy engem, vagy Tar Ferit keresse meg, legkésőbb a szombati meccsen, hogy tudjuk a létszámot.Jelelnleg kb. 15-20 fő jelentkezett,talán összhozható a 4 autó.

Hajrá Békés!


ua Előzmény | 2007.04.16. 15:31 - #45

Sziasztok!

Biztos, hogy tudok menni Battára kocsival!

A többit majd szombaton megbeszéljük4

Hajrá Békés!


sylverwolf Előzmény | 2007.04.14. 20:26 - #44

Köszike!

Na akkor majd a koncerten találkozunk! :)


Toto Előzmény | 2007.04.14. 17:49 - #43

Az index foruman van egyebkent!

FTC noi kezilabda topicban


Toto Előzmény | 2007.04.14. 17:48 - #42

fafa211 válasz | megnéz 2007.04.09 18:28:36 (47333)

Ő eddig nem jutott eszembe, de miért is ne? Óriási neve van, tekintélye, valamennyi edzői múltja is, kedveli a média, nem rossz ötlet! :)

 

Nekem a jelenleg Tatabányán dolgozó Füzesi Feri (aki úgy tudom, jóban is van Andrással...), illetve a Békésen a fiúkkal idén csodálatosan szereplő, Bakó Botond jutott eszembe, igaz, utóbbi nagyon fiatal, de sokak szerint messze a legígéretesebb edzőtehetség Magyarországon! Ja, és székelyudvarhelyi a srác, Orbán Annához hasonlóan! :)

 

 


sylverwolf Előzmény | 2007.04.14. 13:47 - #41

Be tudnád linkelni az oldalt?

[120-101] [100-81] [80-61] [60-41] [40-21] [20-1]

 
Pontos idő
 
Számláló
Indulás: 2006-04-01
 
Szavazás
Lezárt szavazások
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA